Co je to?
Definice odborného termínu, slova Happening. Co znamená pojem Happening z kategorie Kultura?

Co je to Happening? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Happening

Happening je určitá forma setkání. Může jít o mítink, ojedinělé mimořádné shromáždění nebo použití méně obvyklé umělecké formy nebo prvku v divadle, výtvarném umění či v hudbě takovým způsobem, aby byl divák šokován, vyprovokován k něčemu nebo vtažen přímo do děje.
Někdy se jako happening označuje umělecké vyjádření, které se rozvíjí náhodně při účasti jak umělců, tak diváků.

Význam slova, termín, co je to Happening? Definice odborného termínu, slova Happening. Co znamená pojem Happening z kategorie Kultura?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Happening s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Happening patří do kategorie Kultura

Klíčová slova: Kultura, přesný výraz, wiki, pojem, synonymum, heslo, co to je, definice, popis, slovo, co znamená, vysvětlení, informace, Happening, Kultura, význam slova

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Happening? resp. co se skrývá pod slovem Happening? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Happening, odpověď na dotaz co je to Happening?. Víte např. kdo to je Ambasador? Znáte a víte kdo je Nemesis? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Kultura). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.