Co je to?
Definice výrazu, termínu Glamour. Co znamená odborný pojem Glamour z kategorie Kultura?

Co je to Glamour? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Glamour

Jedním z fotografických žánrů je glamour. Fotograf se pokouší zachytit krásu a přitažlivost ženského těla. V rámci žánru glamour se fotí zčásti odhalené modelky, nikoliv však explicitní zobrazení těla jako v případě erotických fotografií. Modelky tak přes sebe většinou mají zčásti oblečení, ale není to nevyhnutelně nutné. Pozornost se plně soustřeďuje na modelku a fotograf se jí snaží najít ve svůdné póze.

Význam slova, termín, co je to Glamour? Definice výrazu, termínu Glamour. Co znamená odborný pojem Glamour z kategorie Kultura?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Glamour sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Glamour patří do sekce Kultura

Co znamená pojem Glamour? Definice slova, termínu z Wikipedie

Glamour (angl. půvab) je fotografický žánr, který se snaží zachytit krásu, půvab a přitažlivost ženského těla. Do tohoto fotografického žánru patří spoře oděná či polonahá těla, ale glamour není explicitní jako erotická fotografie nebo dokonce pornografie - choulostivější partie jsou vhodně zakryty oblečením, případně i jinou částí těla.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, slovo, co to je, popis, význam pojmu, Glamour, wiki, definice, přesný výraz, význam, popis, termín, co znamená, formulace

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Glamour? resp. co znamená Glamour? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glamour, odpověď na dotaz co je to Glamour?. Víte např. kdo to je Jiří Ovčáček? Znáte a víte kdo je Sketa? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Glamour i v jiných kategoriích (než Kultura). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.