Co je to?
Definice odborného termínu, slova Feat. Co znamená pojem Feat z kategorie Kultura?

Co je to Feat? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Feat?

Feat. nebo ft. je zkratkou anglického pojmu "featuring" používaného především v populární hudbě. Zkratka feat. následuje za jménem zpěváka/ zpěvačky (hlavního interpreta písně) a je doplněna jménem hosta účinkujícího v písni. Příklad: Flo Rida - Can´t Believe It (feat. Pitbull) - to znamená, že hlavního interpreta písně "Can´t Believe It" Flo Ridu doprovází další zpěvák, který si říká Pitbull.

Význam slova, termín, co je to Feat? Definice odborného termínu, slova Feat. Co znamená pojem Feat z kategorie Kultura?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Feat můžete sdílet s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Feat je v sekci Kultura

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, co znamená, slovo, synonymum, formulace, co to je, přesný význam, význam slova, wiki, informace, význam pojmu, termín, Kultura, popis

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Feat? resp. jaká je definice termínu Feat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Feat, odpověď na dotaz co je to Feat?. Víte např. kdo to je Asistent pedagoga? Znáte a víte kdo je Bašár al-Asad? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Feat v jiné sekci než Kultura. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.