Co je to?
Definice odborného termínu, slova Feat. Co znamená pojem Feat z kategorie Kultura?

Co je to Feat? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Feat?

Feat. nebo ft. je zkratkou anglického pojmu "featuring" používaného především v populární hudbě. Zkratka feat. následuje za jménem zpěváka/ zpěvačky (hlavního interpreta písně) a je doplněna jménem hosta účinkujícího v písni. Příklad: Flo Rida - Can´t Believe It (feat. Pitbull) - to znamená, že hlavního interpreta písně "Can´t Believe It" Flo Ridu doprovází další zpěvák, který si říká Pitbull.

Význam slova, termín, co je to Feat? Definice odborného termínu, slova Feat. Co znamená pojem Feat z kategorie Kultura?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Feat sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Feat patří do sekce Kultura

Klíčová slova: význam slova, přesný význam, synonymum, vysvětlení, přesný výraz, význam pojmu, Feat, pojem, definice, popis, formulace, co znamená, wiki

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Feat? resp. jaká je definice slova Feat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Feat, odpověď na dotaz co je to Feat?. Víte např. kdo to je Asistent pedagoga? Znáte a víte kdo je Bašár al-Asad? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Kultura. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.