Co je to?
Definice odborného termínu, slova Feat. Co znamená pojem Feat z kategorie Kultura?

Co je to Feat? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Feat

Feat. nebo ft. je zkratkou anglického pojmu "featuring" používaného především v populární hudbě. Zkratka feat. následuje za jménem zpěváka/ zpěvačky (hlavního interpreta písně) a je doplněna jménem hosta účinkujícího v písni. Příklad: Flo Rida - Can´t Believe It (feat. Pitbull) - to znamená, že hlavního interpreta písně "Can´t Believe It" Flo Ridu doprovází další zpěvák, který si říká Pitbull.

Význam slova, termín, co je to Feat? Definice odborného termínu, slova Feat. Co znamená pojem Feat z kategorie Kultura?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Feat s přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Feat se nachází v kategorii Kultura

Klíčová slova: slovník, popis, termín, přesný výraz, Kultura, informace, co znamená, slovo, vysvětlení, formulace, přesný význam, definice, pojem, význam slova, co to je, význam

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Feat? resp. jaká je definice slova Feat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Feat, odpověď na dotaz co je to Feat?. Víte např. kdo to je Petr Pithart? Znáte a víte kdo je Dula? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Kultura. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.