Co je to?
Definice odborného termínu, slova Feat. Co znamená pojem Feat z kategorie Kultura?

Co je to Feat? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Feat?

Feat. nebo ft. je zkratkou anglického pojmu "featuring" používaného především v populární hudbě. Zkratka feat. následuje za jménem zpěváka/ zpěvačky (hlavního interpreta písně) a je doplněna jménem hosta účinkujícího v písni. Příklad: Flo Rida - Can´t Believe It (feat. Pitbull) - to znamená, že hlavního interpreta písně "Can´t Believe It" Flo Ridu doprovází další zpěvák, který si říká Pitbull.

Význam slova, termín, co je to Feat? Definice odborného termínu, slova Feat. Co znamená pojem Feat z kategorie Kultura?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Feat s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Feat je v kategorii Kultura

Klíčová slova: heslo, Feat, definice, význam pojmu, slovník, formulace, popis, informace, co znamená, Kultura, přesný výraz, význam slova, termín, význam, Kultura

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Feat? resp. jaký je význam slova Feat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Feat, odpověď na dotaz co je to Feat?. Víte např. kdo to je Asistent pedagoga? Znáte a víte kdo je Bašár al-Asad? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Feat v jiné sekci než Kultura. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.