Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Emo. Co znamená pojem Emo z kategorie Kultura?

Co to je Emo? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Emo?

Pojem "emo" je zkratkou z anglického výrazu "emotions" a jedná se o název jedné z mnoha současných subkultur. Vyznavači stylu emo jsou především teenageři. Jejich "poznávacím znamením" je punkově zaměřená móda a punk rockový hudební styl emo. Příznivci emo se zaměřují na své vnitřní prožitky, ponurou romantiku, často působí přecitlivěle, deprimovaně; mohou pociťovat značnou náklonnost ke všemu, co souvisí se smrtí a někteří holdují sebepoškozování. U široké veřejnosti se stylu emo nedostává příliš velkého porozumění a někdy bývá i karikován.

Význam slova, termín, co je to Emo? Odborný termín, výraz, slovo Emo. Co znamená pojem Emo z kategorie Kultura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Emo? Pak se o ní podělte s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Emo je v kategorii Kultura

Co znamená pojem Emo? Výraz, definice slova z Wikipedie

EMO (z anglického „emotions“) je americký slangový výraz označující subkulturu, která je definována módou a emo hudebním stylem (metalcore, screamo, emo), teenagerskou přecitlivělostí a touhou po romantice.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Klíčová slova: co znamená, slovník, přesný význam, formulace, význam, slovo, vysvětlení, význam slova, synonymum, Kultura, co to je, informace, přesný výraz, definice, význam pojmu

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Emo? resp. co je to Emo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Emo, odpověď na dotaz co je to Emo?. Víte např. kdo to je Instalatér? Znáte a víte kdo je Chalupník? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Kultura). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.