Co je to?
Definice výrazu Debut. Co znamená odborný pojem Debut z kategorie Kultura?

Co to je Debut? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Debut?

Debut je slovo pocházející z francouzštiny. Používá se k pojmenování počátečního vystupování na veřejnosti. Vystupuje zde začínající umělec a debut může odstartovat jeho další kariéru. Obecně se pojem používá i k označení prvního vystoupení kterým se zahajuje nějaká veřejná činnost.
Podle druhu umění se pak ke slovu debut přidává upřesňující přídavné jméno, jako například filmový, knižní, televizní a podobně.

Význam slova, termín, co je to Debut? Definice výrazu Debut. Co znamená odborný pojem Debut z kategorie Kultura?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Debut můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Debut je v kategorii Kultura

Klíčová slova: popis, co znamená, co to je, přesný výraz, wiki, význam slova, termín, definice, slovník, přesný význam, slovo, význam pojmu, Kultura, pojem, informace, heslo

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Debut? resp. co přesně znamená slovo Debut? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Debut, odpověď na dotaz co je to Debut?. Víte např. kdo to je Makléř? Znáte a víte kdo je Nymfa? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Kultura Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.