Co je to?
Definice výrazu Bašavel. Co znamená odborný pojem Bašavel z kategorie Kultura?

Co to je Bašavel? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Bašavel?

Slovo bašavel pochází z romského nářečí užívaného v některých oblastech Slovenska (šarišsko-zemplínská oblast) a znamená "oslava".

Význam slova, termín, co je to Bašavel? Definice výrazu Bašavel. Co znamená odborný pojem Bašavel z kategorie Kultura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Bašavel? Potom se o definici podělte se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Bašavel se nachází v kategorii Kultura

Klíčová slova: definice, formulace, význam, Kultura, Bašavel, přesný význam, vysvětlení, Kultura, heslo, wiki, pojem, význam pojmu, synonymum, Bašavel, popis, co to je

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Bašavel? resp. jaká je definice termínu Bašavel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bašavel, odpověď na dotaz co je to Bašavel?. Víte např. kdo to je Savec? Znáte a víte kdo je Preceptor? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Kultura). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.