Co je to?
Definice výrazu Bašavel. Co znamená odborný pojem Bašavel z kategorie Kultura?

Co to je Bašavel? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Bašavel

Slovo bašavel pochází z romského nářečí užívaného v některých oblastech Slovenska (šarišsko-zemplínská oblast) a znamená "oslava".

Význam slova, termín, co je to Bašavel? Definice výrazu Bašavel. Co znamená odborný pojem Bašavel z kategorie Kultura?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Bašavel? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Bašavel je v kategorii Kultura

Klíčová slova: význam, Kultura, pojem, heslo, synonymum, definice, termín, Bašavel, přesný význam, Bašavel, popis, Kultura, co to je, slovo, wiki, slovník

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Bašavel? resp. co znamená výraz Bašavel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bašavel, odpověď na dotaz co je to Bašavel?. Víte např. kdo to je Justin Bieber? Znáte a víte kdo je Preceptor? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Kultura. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.