Co je to?
Definice výrazu Bašavel. Co znamená odborný pojem Bašavel z kategorie Kultura?

Co to je Bašavel? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bašavel?

Slovo bašavel pochází z romského nářečí užívaného v některých oblastech Slovenska (šarišsko-zemplínská oblast) a znamená "oslava".

Význam slova, termín, co je to Bašavel? Definice výrazu Bašavel. Co znamená odborný pojem Bašavel z kategorie Kultura?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Bašavel s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Bašavel se nachází v sekci Kultura

Klíčová slova: popis, co znamená, slovo, Bašavel, přesný význam, význam pojmu, informace, Kultura, termín, formulace, význam, definice, wiki, vysvětlení, Kultura

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Bašavel? resp. jaká je definice slova Bašavel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bašavel, odpověď na dotaz co je to Bašavel?. Víte např. kdo to je Gejša? Znáte a víte kdo je Chachar? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Bašavel i v jiných kategoriích (než Kultura). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.