Co je to?
Definice výrazu Anime. Co znamená odborný pojem Anime z kategorie Kultura?

Co to je Anime? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Anime?

Anime je označení pro japonské animované filmy, televizní seriály, OVA (Original Video Animation) a ONA (Original Net Animation). Umění anime se vyvinulo z komiksů manga - jedná se v podstatě o zfilmovanou mangu. Anime je charakteristické specifickým způsobem kresby. Postavy mívají velké oči, malá ústa a barevné vlasy. Nejznámějším představitelem anime je seriál Pokémon.

Význam slova, termín, co je to Anime? Definice výrazu Anime. Co znamená odborný pojem Anime z kategorie Kultura?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Anime můžete samozřejmě sdílet s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Anime je v sekci Kultura

Klíčová slova: Anime, přesný význam, Kultura, slovo, přesný výraz, pojem, synonymum, význam slova, definice, co to je, Anime, co znamená, heslo, informace, Kultura, vysvětlení

Ve Wikipedii se o heslu Anime dozvíte následující

Anime je označení animovaných filmů a seriálů produkovaných v Japonsku. Anime je zvykem dělit na TV seriály, OVA (Original Video Animation), ONA (Original Net Animation), speciály, filmy a hudební videa. Anime pochází z Japonska, kde je také zdaleka nejrozšířenější. Vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, jako anime se však počítá i loutková nebo 3D animace.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Anime? resp. co přesně znamená slovo Anime? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Anime, odpověď na dotaz co je to Anime?. Víte např. kdo to je Jezíd? Znáte a víte kdo je Karel Čapek? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Anime i v jiných kategoriích (než Kultura). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.