Co je to?
Definice výrazu Anime. Co znamená odborný pojem Anime z kategorie Kultura?

Co to je Anime? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Anime

Anime je označení pro japonské animované filmy, televizní seriály, OVA (Original Video Animation) a ONA (Original Net Animation). Umění anime se vyvinulo z komiksů manga - jedná se v podstatě o zfilmovanou mangu. Anime je charakteristické specifickým způsobem kresby. Postavy mívají velké oči, malá ústa a barevné vlasy. Nejznámějším představitelem anime je seriál Pokémon.

Význam slova, termín, co je to Anime? Definice výrazu Anime. Co znamená odborný pojem Anime z kategorie Kultura?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Anime s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Anime se nachází v sekci Kultura

Co znamená pojem Anime? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Anime je označení animovaných filmů a seriálů produkovaných v Japonsku. Anime je zvykem dělit na TV seriály, OVA (Original Video Animation), ONA (Original Net Animation), speciály, filmy a hudební videa. Anime pochází z Japonska, kde je také zdaleka nejrozšířenější. Vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, jako anime se však počítá i loutková nebo 3D animace.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: co to je, Kultura, formulace, popis, Kultura, definice, význam pojmu, Anime, přesný význam, co znamená, vysvětlení, popis, termín, přesný výraz, slovo

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Anime? resp. jaký je přesný význam slova Anime? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Anime, odpověď na dotaz co je to Anime?. Víte např. kdo to je Chuligán? Znáte a víte kdo je Determinista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Kultura Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.