Co je to?
Definice výrazu, termínu After party. Co znamená odborný pojem After party z kategorie Kultura?

Co je to After party? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu After party?

After party je označení pro určité setkání nebo sešlost, které se konají po nějaké větší, většinou kulturní akci. Vstup bývá obvykle zdarma nebo je vstupné zahrnuto do ceny vstupenky na hlavní akci.
Na after party panuje poměrně nevázaná a hlučná zábava, party se často protáhne až do ranních hodin. After party se konají například po koncertech hudebních skupin, ale nemusí vždy jít jen o kulturní akce.

Význam slova, termín, co je to After party? Definice výrazu, termínu After party. Co znamená odborný pojem After party z kategorie Kultura?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu After party s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem After party se nachází v kategorii Kultura

Klíčová slova: synonymum, význam, popis, After party, význam pojmu, definice, After party, Kultura, přesný výraz, slovo, heslo, význam slova, co to je, vysvětlení, přesný význam, slovník

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova After party? resp. co znamená After party? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu After party, odpověď na dotaz co je to After party?. Víte např. kdo to je Blogger? Znáte a víte kdo je Tajemník? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Kultura). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.