Co je to?
Definice výrazu, termínu After party. Co znamená odborný pojem After party z kategorie Kultura?

Co je to After party? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu After party?

After party je označení pro určité setkání nebo sešlost, které se konají po nějaké větší, většinou kulturní akci. Vstup bývá obvykle zdarma nebo je vstupné zahrnuto do ceny vstupenky na hlavní akci.
Na after party panuje poměrně nevázaná a hlučná zábava, party se často protáhne až do ranních hodin. After party se konají například po koncertech hudebních skupin, ale nemusí vždy jít jen o kulturní akce.

Význam slova, termín, co je to After party? Definice výrazu, termínu After party. Co znamená odborný pojem After party z kategorie Kultura?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín After party je v kategorii Kultura

Klíčová slova: definice, slovník, význam, informace, Kultura, Kultura, After party, pojem, vysvětlení, After party, význam slova, popis, slovo, význam pojmu, wiki, formulace

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova After party? resp. co označuje slovo After party? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu After party, odpověď na dotaz co je to After party?. Víte např. kdo to je Tkadlec? Znáte a víte kdo je Tajemník? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Kultura U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.