Co je to?
Definice výrazu, termínu After party. Co znamená odborný pojem After party z kategorie Kultura?

Co je to After party? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova After party?

After party je označení pro určité setkání nebo sešlost, které se konají po nějaké větší, většinou kulturní akci. Vstup bývá obvykle zdarma nebo je vstupné zahrnuto do ceny vstupenky na hlavní akci.
Na after party panuje poměrně nevázaná a hlučná zábava, party se často protáhne až do ranních hodin. After party se konají například po koncertech hudebních skupin, ale nemusí vždy jít jen o kulturní akce.

Význam slova, termín, co je to After party? Definice výrazu, termínu After party. Co znamená odborný pojem After party z kategorie Kultura?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (After party) můžete sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín After party patří do sekce Kultura

Klíčová slova: pojem, Kultura, význam slova, popis, popis, slovník, význam pojmu, přesný význam, význam, co to je, definice, co znamená, slovo, After party, synonymum

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova After party? resp. co znamená After party? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu After party, odpověď na dotaz co je to After party?. Víte např. kdo to je Vlastizrádce? Znáte a víte kdo je Hédonista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Kultura. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.