Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zlatý klas. Co znamená odborný pojem Zlatý klas z kategorie Jídlo?

Co je to Zlatý klas? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Zlatý klas

Zlatý klas je název výrobku firmy Dr. Oetker. Jedná se o krémový prášek, podobný vanilkovému pudinku. Zlatý klas obsahuje škroby, přidána jsou aromata a také barviva. Lze ho uvařit ve šťávě, vodě nebo mléce a použít při přípravě krémů na dorty či řezy, náplní, jako samostatný dezert nebo místo želatiny.
Je možné kombinovat ho s ořechy, čokoládou, kakaem, kávou rumem, mandlemi a dalšími přísadami. Zlatý klas se používá také jako náhrada části mouky v moučnících, kdy dodává specifickou a jemnou chuť.

Význam slova, termín, co je to Zlatý klas? Výraz, termín, definice slova Zlatý klas. Co znamená odborný pojem Zlatý klas z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Zlatý klas? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Zlatý klas patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, slovo, slovník, popis, definice, termín, pojem, vysvětlení, co znamená, přesný význam, Zlatý klas, wiki, význam pojmu, přesný výraz, heslo, význam slova

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Zlatý klas? resp. jaká je definice slova Zlatý klas? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zlatý klas, odpověď na dotaz co je to Zlatý klas?. Víte např. kdo to je Miloš Forman? Znáte a víte kdo je Jiří Sovák? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.