Co je to?
Odborný výraz, definice slova Žinčica. Co znamená pojem Žinčica z kategorie Jídlo?

Co je to Žinčica? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Žinčica?

Při výrobě bryndzy lze jako meziprodukt získat žinčicu. Jde o tradiční slovenský kefírový nápoj vyráběný z ovčího mléka. Původ slova najdeme v rumunštině. Žinčica se typicky servíruje spolu s bryndzovými haluškami. Obsahuje v sobě poměrně velké množství mikroorganismů, které jsou příznivé pro funkci lidského těla.

Význam slova, termín, co je to Žinčica? Odborný výraz, definice slova Žinčica. Co znamená pojem Žinčica z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Žinčica) můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Žinčica je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: přesný význam, význam, informace, termín, význam pojmu, význam slova, slovník, popis, přesný výraz, co to je, Žinčica, formulace, heslo, vysvětlení, pojem

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Žinčica? resp. co znamená slovo Žinčica? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žinčica, odpověď na dotaz co je to Žinčica?. Víte např. kdo to je Paranoik? Znáte a víte kdo je Petr Kolář? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?