Co je to?
Odborný výraz, definice slova Žinčica. Co znamená pojem Žinčica z kategorie Jídlo?

Co je to Žinčica? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Žinčica

Při výrobě bryndzy lze jako meziprodukt získat žinčicu. Jde o tradiční slovenský kefírový nápoj vyráběný z ovčího mléka. Původ slova najdeme v rumunštině. Žinčica se typicky servíruje spolu s bryndzovými haluškami. Obsahuje v sobě poměrně velké množství mikroorganismů, které jsou příznivé pro funkci lidského těla.

Význam slova, termín, co je to Žinčica? Odborný výraz, definice slova Žinčica. Co znamená pojem Žinčica z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Žinčica můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Žinčica je v sekci Jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, termín, popis, slovo, co znamená, Jídlo, co to je, formulace, význam, popis, přesný výraz, Jídlo, význam pojmu, Žinčica, heslo

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Žinčica? resp. co je to Žinčica? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žinčica, odpověď na dotaz co je to Žinčica?. Víte např. kdo to je Paranoik? Znáte a víte kdo je Petr Kolář? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?