Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zelená káva. Co znamená odborný pojem Zelená káva z kategorie Jídlo?

Co je to Zelená káva? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Zelená káva

Zelená káva se připravuje z nepražených kávových zrn. Při užívání v pokrmech nebo nápojích zmenšuje zelená káva pocit hladu. Omezuje se chuť na sladkosti a také k větší konzumaci potravin. Při pravidelné konzumaci zrychluje zelená káva metabolizmus a čistí organizmus od škodlivin.
Zelená káva obsahuje kofein, zvyšuje energii i vitalitu. Protože se nepraží, neobsahuje některé látky s negativním vlivem, které lze nalézt v pražené kávě.

Význam slova, termín, co je to Zelená káva? Výraz, termín, definice slova Zelená káva. Co znamená odborný pojem Zelená káva z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Zelená káva sdílejte s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Zelená káva je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: informace, wiki, slovník, synonymum, pojem, Zelená káva, slovo, termín, přesný výraz, Zelená káva, definice, popis, význam, význam pojmu, Jídlo, heslo

Ve Wikipedii se o termínu Zelená káva píše následující

Zelená káva jako lék na hubnutí byla poprvé představena v americkém pořadu Dr. Oz Show, kde byla prezentována její zázračnost díky kyselině chlorogenové, která zrychluje metabolismus. Toto tvrzení nicméně není potvrzeno žádnými výzkumy, obecně existují stovky látek, které urychlují tělesný metabolismus, ale to neznamená, že mají měřitelný vliv na hubnutí. Naopak podle Americké chemické společnosti zelená káva zvyšuje odolnost vůči inzulínu (první stádium cukrovky 2. typu), a přispívá k ztučnění jater a zvýšení krevního tlaku.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Zelená káva? resp. jaká je definice termínu Zelená káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zelená káva, odpověď na dotaz co je to Zelená káva?. Víte např. kdo to je Account manager? Znáte a víte kdo je Dyslektik? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?