Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zbruf. Co znamená pojem Zbruf z kategorie Jídlo?

Co je to Zbruf? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Zbruf?

Zbruf je označení pro druh omáčky na bázi rajčat, která se hodí především k těstovinám, např. ke špagetám. Výborně chutná, je snadná na přípravu a trochu připomíná známou boloňskou omáčku. Mezi základní suroviny na přípravu zbrufu patří cibule, mletá paprika, mleté maso, rajčata nebo rajčatový protlak a z koření bazalka a oregano.

Význam slova, termín, co je to Zbruf? Definice odborného termínu, slova Zbruf. Co znamená pojem Zbruf z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zbruf s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Zbruf se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: informace, co to je, definice, slovo, význam, formulace, synonymum, pojem, přesný výraz, co znamená, termín, Jídlo, slovník, Jídlo, Zbruf, přesný význam

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Zbruf? resp. co se skrývá pod slovem Zbruf? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zbruf, odpověď na dotaz co je to Zbruf?. Víte např. kdo to je Andrej Kiska? Znáte a víte kdo je Kuřbuřt? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.