Co je to?
Odborný výraz, definice slova Vanilka. Co znamená pojem Vanilka z kategorie Jídlo?

Co je to Vanilka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Vanilka

Vanilka je druh popínavé orchideje, původem z Mexika. Jako jediná orchidej je člověku užitečná nejen květem, ale také tobolkami s širokými možnostmi použití. Jedná se o poměrně drahý produkt, který se původně dal pěstovat pouze v Mexiku. Díky umělému opylování se dá pěstovat i v některých dalších částech světa.
Tobolky musí projít složitou úpravou, pak mají tu správnou chuť a vůni oblíbené vanilky. V kuchyňské úpravě je nepostradatelná při ochucení krémů, dortů, dezertů, zmrzliny, pudinku a dalších produktů.

Význam slova, termín, co je to Vanilka? Odborný výraz, definice slova Vanilka. Co znamená pojem Vanilka z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vanilka sdílet s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Vanilka patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: co znamená, slovník, význam pojmu, přesný význam, slovo, pojem, popis, Jídlo, informace, synonymum, formulace, vysvětlení, význam, co to je, heslo, Vanilka

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Vanilka? resp. co to je Vanilka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vanilka, odpověď na dotaz co je to Vanilka?. Víte např. kdo to je Kulak? Znáte a víte kdo je Chiropraktik? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.