Co je to?
Definice odborného termínu, slova Tuřín. Co znamená pojem Tuřín z kategorie Jídlo?

Co je to Tuřín? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Tuřín?

Tuřín je kořenová zelenina z čeledi brukvovitých. Vznikl křížením hlávkového zelí a vodnice. Používá se do polévek a do omáček.

Význam slova, termín, co je to Tuřín? Definice odborného termínu, slova Tuřín. Co znamená pojem Tuřín z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Tuřín? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Tuřín patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: význam, popis, informace, vysvětlení, význam pojmu, slovo, přesný význam, Tuřín, Jídlo, co to je, přesný výraz, význam slova, pojem, wiki, formulace, Tuřín

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Tuřín můžete dozvědět následující

Brukev řepka tuřín (Brassica napus var. napobrassica) neboli kolník je kořenová zelenina a krmná plodina, podobná a blízce příbuzná vodnici. Vznikl jako kříženec hlávkového zelí a vodnice v neznámé době, ale první zmínka o tuřínu je z roku 1620. V následujících staletích se rozšířil po Evropě.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Tuřín? resp. jaká je definice termínu Tuřín? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tuřín, odpověď na dotaz co je to Tuřín?. Víte např. kdo to je Marek Hilšer? Znáte a víte kdo je Masový vrah? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.