Co je to?
Definice odborného termínu, slova Tuřín. Co znamená pojem Tuřín z kategorie Jídlo?

Co je to Tuřín? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Tuřín?

Tuřín je kořenová zelenina z čeledi brukvovitých. Vznikl křížením hlávkového zelí a vodnice. Používá se do polévek a do omáček.

Význam slova, termín, co je to Tuřín? Definice odborného termínu, slova Tuřín. Co znamená pojem Tuřín z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Tuřín je v sekci Jídlo

Klíčová slova: heslo, co znamená, slovo, informace, Tuřín, synonymum, význam, definice, význam pojmu, význam slova, vysvětlení, přesný význam, Jídlo, přesný výraz, formulace, Jídlo

Co označuje termín Tuřín? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Brukev řepka tuřín (Brassica napus var. napobrassica) neboli kolník je kořenová zelenina a krmná plodina, podobná a blízce příbuzná vodnici. Vznikl jako kříženec hlávkového zelí a vodnice v neznámé době, ale první zmínka o tuřínu je z roku 1620. V následujících staletích se rozšířil po Evropě.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Tuřín? resp. co znamená výraz Tuřín? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tuřín, odpověď na dotaz co je to Tuřín?. Víte např. kdo to je Patrik Eliáš? Znáte a víte kdo je Masový vrah? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Tuřín hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.