Co je to?
Definice výrazu, termínu Třtinový cukr. Co znamená odborný pojem Třtinový cukr z kategorie Jídlo?

Co je to Třtinový cukr? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Třtinový cukr?

Třtinový cukr je sacharóza získávaná z cukrové třtiny. Na rozdíl od cukru pocházejícího z cukrové řepy je ten třtinový hnědý, nikoliv bílý, protože z něj nebyla při zpracování rafinací odstraněna melasa. Ačkoliv bývá třtinový cukr považovaný za zdravější, není to tak docela pravda. Jediný podstatný rozdíl mezi bílým a hnědým cukrem je ten, že třtinový má výraznější chuť a je dražší.

Význam slova, termín, co je to Třtinový cukr? Definice výrazu, termínu Třtinový cukr. Co znamená odborný pojem Třtinový cukr z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Třtinový cukr patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: přesný význam, význam, Jídlo, význam slova, popis, význam pojmu, synonymum, pojem, Jídlo, wiki, Třtinový cukr, definice, formulace, termín, Třtinový cukr, co znamená

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Třtinový cukr? resp. co znamená slovo Třtinový cukr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Třtinový cukr, odpověď na dotaz co je to Třtinový cukr?. Víte např. kdo to je Družka? Znáte a víte kdo je František Nedvěd? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Třtinový cukr i v jiných kategoriích (než Jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.