Co je to?
Definice výrazu, termínu Třtinový cukr. Co znamená odborný pojem Třtinový cukr z kategorie Jídlo?

Co je to Třtinový cukr? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Třtinový cukr?

Třtinový cukr je sacharóza získávaná z cukrové třtiny. Na rozdíl od cukru pocházejícího z cukrové řepy je ten třtinový hnědý, nikoliv bílý, protože z něj nebyla při zpracování rafinací odstraněna melasa. Ačkoliv bývá třtinový cukr považovaný za zdravější, není to tak docela pravda. Jediný podstatný rozdíl mezi bílým a hnědým cukrem je ten, že třtinový má výraznější chuť a je dražší.

Význam slova, termín, co je to Třtinový cukr? Definice výrazu, termínu Třtinový cukr. Co znamená odborný pojem Třtinový cukr z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Třtinový cukr můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Třtinový cukr je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: co to je, definice, slovník, význam pojmu, informace, pojem, synonymum, Jídlo, termín, význam slova, wiki, Třtinový cukr, přesný výraz, přesný význam, heslo, význam

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Třtinový cukr? resp. co se skrývá pod slovem Třtinový cukr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Třtinový cukr, odpověď na dotaz co je to Třtinový cukr?. Víte např. kdo to je Grázl? Znáte a víte kdo je František Nedvěd? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.