Co je to?
Odborný výraz, definice slova Tempeh. Co znamená pojem Tempeh z kategorie Jídlo?

Co je to Tempeh? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Tempeh?

Původně javánský potravinový produkt, který je tvořen sójou a vzniká během fermentačního procesu, se nazývá tempeh nebo také tempe. Tento produkt je velice oblíbený na indonéském ostrově Jáva, kde jde o hlavní zdroj proteinů. Podobně jako tofu je i tempeh vyráběný ze sójových bobů, ale obě jídla mají naprosto různé nutriční složení i strukturu. Tempeh díky fermentaci získává vysoký podíl proteinů, vlákniny, vitamínů a silné aroma. Často bývá využíván ve vegetariánské kuchyni a občas se bere jako náhražka masa.

Význam slova, termín, co je to Tempeh? Odborný výraz, definice slova Tempeh. Co znamená pojem Tempeh z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Tempeh se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: Tempeh, heslo, popis, synonymum, vysvětlení, co to je, přesný význam, wiki, Jídlo, formulace, informace, definice, přesný výraz, termín, význam slova, význam pojmu

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Tempeh? resp. jaký je přesný význam slova Tempeh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tempeh, odpověď na dotaz co je to Tempeh?. Víte např. kdo to je Starosta? Znáte a víte kdo je Nela Lisková? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.