Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Tapioka. Co znamená pojem Tapioka z kategorie Jídlo?

Co to je Tapioka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Tapioka?

Tapioka je označení škrobu, který se získává z manioku. Jsou bohaté na sacharidy a přirozeně bezlepkové. Ve formě kuliček, tzv. tapioca perel, se používají do nápojů, jako je např. Bubble tea.

Význam slova, termín, co je to Tapioka? Odborný termín, výraz, slovo Tapioka. Co znamená pojem Tapioka z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Tapioka) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Tapioka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: wiki, definice, co to je, slovo, termín, Tapioka, slovník, pojem, heslo, popis, význam slova, Tapioka, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, synonymum

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Tapioka?

Maniok jedlý (Manihot esculenta), známý též pod jmény cassava či yuca, anebo tapioka v Asii, je kulturní tropická rostlina patřící do čeledi pryšcovité (Euphorbiaceae).
Pochází z tropické Ameriky a je zahrnován mezi klíčové okopaniny. Vyznačuje se velmi atraktivním látkovým složením, jak pro výživu člověka, tak i hospodářských zvířat, a to hlavně díky přítomnosti nejenom škrobu, ale i určitého množství bílkovin. Někdy se manioku podobně jako jamům a batátům přezdívá sladké brambory.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Tapioka? resp. co se skrývá pod slovem Tapioka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tapioka, odpověď na dotaz co je to Tapioka?. Víte např. kdo to je Ray Charles? Znáte a víte kdo je Zbojník? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?