Co je to?
Definice výrazu Sushi. Co znamená odborný pojem Sushi z kategorie Jídlo?

Co to je Sushi? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Sushi?

Sushi je pokrm, který pochází již ze 7. století. K většímu rozšíření a vývoji sushi došlo ve století 15., kdy se v Japonsku rýže začala kombinovat s rybou. Později se k rýži začal přidávat rýžový ocet, což urychlilo proces kvašení, takže sushi lze jíst ihned po přípravě.
Sushi má dnes bezpočet druhů, pro jeho přípravu se požívá jako základ sushi rýže, mořská řasa a ryba, zelenina, sójová omáčka, rýžový ocet, mořské plody, ovoce, zázvor, houby a další ingredience podle fantazie a chuti.

Význam slova, termín, co je to Sushi? Definice výrazu Sushi. Co znamená odborný pojem Sushi z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Sushi patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: význam, přesný výraz, co znamená, Sushi, co to je, definice, slovo, formulace, Jídlo, popis, slovník, synonymum, Jídlo, Sushi, heslo, informace

Co znamená pojem Sushi? Výraz, definice slova z Wikipedie

Suši (sushi) (japonsky: 寿司) je jedno z nejznámějších jídel japonské kuchyně. Většina lidí si pod tímto pojmem představí zejména syrové rybí maso s rýží, ale suši je především vařená rýže spojená se speciální sladkokyselou omáčkou sušinoko připravenou k tomuto účelu. Také slovo suši v doslovném překladu z japonštiny znamená „kyselá chut´“.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Sushi? resp. co přesně označuje termín Sushi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sushi, odpověď na dotaz co je to Sushi?. Víte např. kdo to je Novinář? Znáte a víte kdo je Robert Fisk? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.