Co je to?
Definice výrazu, termínu Sójové maso. Co znamená odborný pojem Sójové maso z kategorie Jídlo?

Co je to Sójové maso? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Sójové maso?

Sójové maso je sójová bílkovina, která se zpracovává do různých tvarů, prodává se jako polotovar nebo jako hotový pokrm. Sójové maso je snadno stravitelné, trvanlivé a jeho příprava je rychlá. Výchozí surovinou pro jeho výrobu je sójová mouka.
Sójové maso má velký podíl proteinů, minimum tuku, žádný lepek a cholesterol a také obsahuje všechny nutné aminokyseliny. Má nízký glykemický index a nachází se v něm velké množství vlákniny.


Co je to Sójové maso? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Sójové maso. Co znamená odborný pojem Sójové maso z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sójové maso se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Sójové maso se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, názvosloví, význam slova, popis, odborné názvosloví, heslo, pojem, přesný význam, co je to Sójové maso?, formulace, informace, Sójové maso, definice, co znamená, Jídlo, lexikon, odborný výraz


Pojem Sójové maso je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sójové maso ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Sójové maso ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Sójové maso ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Sójové maso ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Sójové maso ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Sójové maso ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sójové maso například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Sójové maso? resp. jaký je přesný význam slova Sójové maso? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sójové maso, odpověď na dotaz co je to Sójové maso?. Víte např. kdo to je Nunvář? Znáte a víte kdo je Flákač? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!