Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sója. Co znamená pojem Sója z kategorie Jídlo?

Co to je Sója? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Sója?

Sója je luštěnina se širokým využitím nejen v potravinářství. Je to oblíbená surovina veganů a vegetariánů, protože obsahuje hodně bílkovin. Sóju využívá i tradiční asijská kuchyně, kde je přísadou mnoha jídel sójová omáčka. Jinak sója nachází uplatnění i jako surovina na výrobu hojně diskutovaných biopaliv a slouží také jako krmná plodina pro dobytek.

Význam slova, termín, co je to Sója? Odborný termín, výraz, slovo Sója. Co znamená pojem Sója z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Sója můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Sója je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: co znamená, wiki, definice, formulace, popis, Sója, pojem, vysvětlení, heslo, význam, přesný výraz, slovník, Sója, přesný význam, Jídlo, informace

Co označuje termín Sója? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Sója luštinatá je luštěnina s vysokým obsahem proteinů. Má široké použití jako potravina, krmivo pro hospodářská zvířata i jako surovina pro potravinářský a zpracovatelský průmysl. Její název pochází z japonského „šóju“ (sójová omáčka).

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Sója? resp. co je to Sója? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sója, odpověď na dotaz co je to Sója?. Víte např. kdo to je Ivo Valenta? Znáte a víte kdo je Pizda? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.