Co je to?
Definice odborného termínu, slova Šodó. Co znamená pojem Šodó z kategorie Jídlo?

Co je to Šodó? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Šodó

Šodó je pojem označující buď kulinářský pojem – horkou pěnu z vína a šlehaných žloutků, se kterou se setkáváme u receptu na tzv. buchtičky se šodó, nebo japonské kaligrafické umění.
Šodó jako potravina se vyrábí ušleháním žloutků v bílém vínu v horké lázni, výsledná směs se dochucuje dalšími přísadami. Často se lze setkat s napodobeninou šodó z řídkého vanilkového pudingu, ochuceného rumem. Existuje mnoho variant recepů, liší se například druhem použitého alkoholu (víno, rum).

Význam slova, termín, co je to Šodó? Definice odborného termínu, slova Šodó. Co znamená pojem Šodó z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Šodó patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, popis, informace, wiki, co znamená, synonymum, slovo, význam slova, definice, termín, význam pojmu, slovník, přesný význam, pojem, formulace, Jídlo

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Šodó? resp. jaký je význam slova Šodó? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šodó, odpověď na dotaz co je to Šodó?. Víte např. kdo to je Heraldik? Znáte a víte kdo je Jiří Korn? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.