Co je to?
Definice odborného termínu, slova Šodó. Co znamená pojem Šodó z kategorie Jídlo?

Co je to Šodó? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Šodó

Šodó je pojem označující buď kulinářský pojem – horkou pěnu z vína a šlehaných žloutků, se kterou se setkáváme u receptu na tzv. buchtičky se šodó, nebo japonské kaligrafické umění.
Šodó jako potravina se vyrábí ušleháním žloutků v bílém vínu v horké lázni, výsledná směs se dochucuje dalšími přísadami. Často se lze setkat s napodobeninou šodó z řídkého vanilkového pudingu, ochuceného rumem. Existuje mnoho variant recepů, liší se například druhem použitého alkoholu (víno, rum).

Význam slova, termín, co je to Šodó? Definice odborného termínu, slova Šodó. Co znamená pojem Šodó z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Šodó? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Šodó je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: heslo, informace, Šodó, přesný výraz, Šodó, pojem, definice, přesný význam, co to je, význam slova, wiki, popis, význam, termín, Jídlo, co znamená

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Šodó? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Šodó? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šodó, odpověď na dotaz co je to Šodó?. Víte např. kdo to je Premiér? Znáte a víte kdo je Jiří Korn? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Šodó v jiné sekci než Jídlo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.