Co je to?
Definice výrazu Skořice. Co znamená odborný pojem Skořice z kategorie Jídlo?

Co to je Skořice? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Skořice

Skořice je oblíbené koření používané hlavně k dochucení sladkých pokrmů z jablek (závin, žemlovka). Jedná se o kůru tropického stromu skořicovníku. Obsahuje velké množství vonných silic.

Význam slova, termín, co je to Skořice? Definice výrazu Skořice. Co znamená odborný pojem Skořice z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Skořice můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Skořice je v sekci Jídlo

Klíčová slova: pojem, vysvětlení, význam slova, formulace, význam pojmu, Jídlo, co to je, přesný význam, přesný výraz, Jídlo, Skořice, wiki, heslo, slovo, informace, definice

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Skořice?

Skořice je aromatická kůra skořicovníků, stálezelených tropických stromů. Je i léčivá, vyrábí se z ní silice, tinktury, olej. Má kořenně nasládlou chuť a příjemnou vůni, které jí dává zejména obsažená sloučenina cinnamaldehyd. Působí na chuť k jídlu, celkově osvěžuje a podporuje trávení.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Skořice? resp. jaký je význam slova Skořice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skořice, odpověď na dotaz co je to Skořice?. Víte např. kdo to je Ivanka Trumpová? Znáte a víte kdo je Textař? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.