Co je to?
Definice výrazu Scopex. Co znamená odborný pojem Scopex z kategorie Jídlo?

Co to je Scopex? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Scopex?

Scopex je esence používaná jako příchuť do rybářských nástrah - boilies. Jejím základem je sladká krémová smetanová vůně (mléčné proteiny) doplněná jemným náznakem nakvašeného ovoce (např. ptačí zob. Využívá se ve více boilies směsích, protože je pro ryby velice atraktivní a dokáže je velmi rychle přilákat do požadovaného místa. Scopex patří ke klasickým prověřeným příchutím a jeho využití je široké - může být použit i jako spouštěč krmení.

Význam slova, termín, co je to Scopex? Definice výrazu Scopex. Co znamená odborný pojem Scopex z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Scopex sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Scopex patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: přesný význam, wiki, význam slova, heslo, co to je, popis, význam pojmu, termín, přesný výraz, synonymum, co znamená, formulace, Scopex, slovo, Jídlo, význam

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Scopex? resp. co znamená slovo Scopex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Scopex, odpověď na dotaz co je to Scopex?. Víte např. kdo to je Unitář? Znáte a víte kdo je Dominik Hašek? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Scopex v jiné sekci než Jídlo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.