Co je to?
Definice výrazu Scopex. Co znamená odborný pojem Scopex z kategorie Jídlo?

Co to je Scopex? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Scopex?

Scopex je esence používaná jako příchuť do rybářských nástrah - boilies. Jejím základem je sladká krémová smetanová vůně (mléčné proteiny) doplněná jemným náznakem nakvašeného ovoce (např. ptačí zob. Využívá se ve více boilies směsích, protože je pro ryby velice atraktivní a dokáže je velmi rychle přilákat do požadovaného místa. Scopex patří ke klasickým prověřeným příchutím a jeho využití je široké - může být použit i jako spouštěč krmení.

Význam slova, termín, co je to Scopex? Definice výrazu Scopex. Co znamená odborný pojem Scopex z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Scopex můžete samozřejmě sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Scopex je v sekci Jídlo

Klíčová slova: význam slova, definice, Scopex, přesný výraz, heslo, co znamená, slovo, Scopex, Jídlo, pojem, formulace, přesný význam, synonymum, termín, informace, wiki

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Scopex? resp. co se skrývá pod slovem Scopex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Scopex, odpověď na dotaz co je to Scopex?. Víte např. kdo to je Franz Schubert? Znáte a víte kdo je Dominik Hašek? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.