Co je to?
Definice výrazu, termínu Šašlik. Co znamená odborný pojem Šašlik z kategorie Jídlo?

Co je to Šašlik? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Šašlik

Šašlik je jídlo oblíbené v Rusku a státech bývalého SSSR. Jedná se o naložené grilované maso na špízu. V nejčastější variantě se střídá maso s cibulí. Šašlik se dostal do Ruska koncem 19. století a velice rychle se stal oblíbeným a běžným jídlem.
Marináda na šašlik se připravuje z červeného vína, koření a octa a prorostlé maso se nechává naložené přes noc. Pak se kousky masa napichují střídavě s cibulí nebo a zeleninou a špíz se opéká nad žhavým uhlím. Lze ho podávat s výraznými omáčkami a bylinkami.

Význam slova, termín, co je to Šašlik? Definice výrazu, termínu Šašlik. Co znamená odborný pojem Šašlik z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Šašlik je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, přesný význam, termín, informace, význam slova, Šašlik, definice, slovník, vysvětlení, heslo, slovo, wiki, popis, Jídlo, význam pojmu

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Šašlik dozvíte následující

Šašlik (rusky шашлык, ukrajinsky шашлик) je druh kebabu (marinované maso grilované na špízu), který je oblíben zejména ve státech bývalého Sovětského svazu, konkrétně v Gruzii, Rusku, Arménii, Ázerbájdžánu, Uzbekistánu a na Ukrajině.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Šašlik? resp. co označuje slovo Šašlik? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šašlik, odpověď na dotaz co je to Šašlik?. Víte např. kdo to je Trapper? Znáte a víte kdo je Milla Jovovich? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.