Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Saltimbocca. Co znamená pojem Saltimbocca z kategorie Jídlo?

Co to je Saltimbocca? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Saltimbocca?

Saltimbocca je jednou z velmi známých italských specialit, která se připravuje z telecího masa – svíčkové, dále z parmské šunky a koření se šalvějí. Existuje mnoho variant těchto tzv. jednohubek, původní recept však předepisuje tenké plátky telecího (panenky), parmskou šunku a koření, vše dohromady spojené párátkem a rychle a krátce opečené.
Opéká se v pánvi a na másle, podlévá se vínem, které se nechá skoro odpařit. Saltimbocca se nechá krátce odpočinout, podává se se zeleninou.

Význam slova, termín, co je to Saltimbocca? Odborný termín, výraz, slovo Saltimbocca. Co znamená pojem Saltimbocca z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Saltimbocca patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, definice, informace, synonymum, Jídlo, slovník, Saltimbocca, pojem, co znamená, Saltimbocca, heslo, význam, termín, přesný význam, přesný výraz, formulace

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Saltimbocca? resp. jaký je význam pojmu Saltimbocca? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Saltimbocca, odpověď na dotaz co je to Saltimbocca?. Víte např. kdo to je Dominik Feri? Znáte a víte kdo je Perfekcionalista? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.