Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Saltimbocca. Co znamená pojem Saltimbocca z kategorie Jídlo?

Co to je Saltimbocca? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Saltimbocca?

Saltimbocca je jednou z velmi známých italských specialit, která se připravuje z telecího masa – svíčkové, dále z parmské šunky a koření se šalvějí. Existuje mnoho variant těchto tzv. jednohubek, původní recept však předepisuje tenké plátky telecího (panenky), parmskou šunku a koření, vše dohromady spojené párátkem a rychle a krátce opečené.
Opéká se v pánvi a na másle, podlévá se vínem, které se nechá skoro odpařit. Saltimbocca se nechá krátce odpočinout, podává se se zeleninou.

Význam slova, termín, co je to Saltimbocca? Odborný termín, výraz, slovo Saltimbocca. Co znamená pojem Saltimbocca z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Saltimbocca doporučujeme sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Saltimbocca se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: Saltimbocca, význam slova, synonymum, Jídlo, co to je, heslo, Saltimbocca, Jídlo, význam, pojem, slovník, co znamená, formulace, vysvětlení, definice, termín

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Saltimbocca? resp. jaká je definice slova Saltimbocca? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Saltimbocca, odpověď na dotaz co je to Saltimbocca?. Víte např. kdo to je Ztohoven? Znáte a víte kdo je Perfekcionalista? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Saltimbocca v jiné sekci než Jídlo. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.