Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Šalotka. Co znamená pojem Šalotka z kategorie Jídlo?

Co to je Šalotka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Šalotka

Šalotka je druh cibule pocházející původně ze střední Asie. Má údajně jemnější chuť než běžná cibule kuchyňská.


Co je to Šalotka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Šalotka. Co znamená pojem Šalotka z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Šalotka? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Šalotka je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: slovo, přesný význam, význam pojmu, definice pojmu, popis, slovník, co je to Šalotka?, lexikon, pojem, vysvětlení, význam, formulace, Jídlo, wiki, Šalotka, odborné názvosloví, definice, synonymum


Pojem Šalotka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Šalotka dozvíte následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Cibule šalotka je druh zeleniny, botanicky patří do rodu česnek (Allium). Někdy je nazývaná též česnek askalonský, množilka i ošlejch. Dříve byla udávána jako samostatný druh pod jmény Allium ascalonicum auct. non L. nebo Allium salota Dost., dnes většinou zahrnovaná poddruh Allium cepa jako Allium cepa var. aggregatum.

Zkuste zjistit více informací o slovu Šalotka v následujících zdrojích

Najít výraz Šalotka na Google.cz

Vyhledat výraz Šalotka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Šalotka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Šalotka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Šalotka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šalotka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Šalotka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Šalotka? resp. co znamená výraz Šalotka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šalotka, odpověď na dotaz co je to Šalotka?. Víte např. kdo to je Speciální pedagog? Znáte a víte kdo je Herec? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.