Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Šalotka. Co znamená pojem Šalotka z kategorie Jídlo?

Co to je Šalotka? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Šalotka

Šalotka je druh cibule pocházející původně ze střední Asie. Má údajně jemnější chuť než běžná cibule kuchyňská.

Význam slova, termín, co je to Šalotka? Odborný termín, výraz, slovo Šalotka. Co znamená pojem Šalotka z kategorie Jídlo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Šalotka můžete sdílet s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Šalotka je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: definice, přesný význam, význam, popis, přesný výraz, slovo, slovník, Jídlo, význam slova, formulace, Jídlo, Šalotka, termín, význam pojmu, wiki, Šalotka

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Šalotka?

Cibule šalotka je druh zeleniny, botanicky patří do rodu česnek (Allium). Někdy je nazývaná též česnek askalonský, množilka i ošlejch. Dříve byla udávána jako samostatný druh pod jmény Allium ascalonicum auct. non L. nebo Allium salota Dost., dnes většinou zahrnovaná poddruh Allium cepa jako Allium cepa var. aggregatum.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Šalotka? resp. co se přesně ukrývá za slovem Šalotka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šalotka, odpověď na dotaz co je to Šalotka?. Víte např. kdo to je Referent? Znáte a víte kdo je Herec? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.