Co je to?
Definice výrazu, termínu Salajka. Co znamená odborný pojem Salajka z kategorie Jídlo?

Co je to Salajka? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Salajka?

Salajka je pojem s více významy. Může se jednat o poutní místo v blízkosti Třince, potok, který protéká obcí Dambořice, slovenské označení kypřicího prášku nebo národní přírodní rezervaci poblíž obce Bílá u Frýdku – Místku. Toto chráněné území je ve správě CHKO Beskydy. Chráněn je zde jedlobukový prales poblíž horského sedla Bumbálka na česko-slovenské hranici. Nachází se zde také nejvzdálenější bod od moře v ČR.

Význam slova, termín, co je to Salajka? Definice výrazu, termínu Salajka. Co znamená odborný pojem Salajka z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Salajka se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Salajka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, heslo, význam pojmu, co znamená, wiki, přesný význam, Salajka, přesný výraz, informace, co to je, synonymum, význam, Jídlo, popis, termín, slovník

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Salajka? resp. jaký je význam pojmu Salajka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Salajka, odpověď na dotaz co je to Salajka?. Víte např. kdo to je Chazan? Znáte a víte kdo je Daniel Dočekal? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?