Co je to?
Definice výrazu, termínu Salajka. Co znamená odborný pojem Salajka z kategorie Jídlo?

Co je to Salajka? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Salajka?

Salajka je pojem s více významy. Může se jednat o poutní místo v blízkosti Třince, potok, který protéká obcí Dambořice, slovenské označení kypřicího prášku nebo národní přírodní rezervaci poblíž obce Bílá u Frýdku – Místku. Toto chráněné území je ve správě CHKO Beskydy. Chráněn je zde jedlobukový prales poblíž horského sedla Bumbálka na česko-slovenské hranici. Nachází se zde také nejvzdálenější bod od moře v ČR.

Význam slova, termín, co je to Salajka? Definice výrazu, termínu Salajka. Co znamená odborný pojem Salajka z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Salajka s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Salajka se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, synonymum, význam, co znamená, termín, informace, význam pojmu, Salajka, wiki, definice, co to je, Jídlo, význam slova, Salajka, přesný význam, slovo

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Salajka? resp. jaká je definice slova Salajka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Salajka, odpověď na dotaz co je to Salajka?. Víte např. kdo to je Katolík? Znáte a víte kdo je Daniel Dočekal? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Salajka i v jiných kategoriích (než Jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?