Co je to?
Definice výrazu, termínu Rukola. Co znamená odborný pojem Rukola z kategorie Jídlo?

Co je to Rukola? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Rukola?

Rukola je listová zelenina typická hlavně pro středomořskou kuchyni. Je mírně nahořklá a dá se použít do salátů, na ozdobení těstovinových nebo masových pokrmů. Podobnou chuť a využití má zelenina zvaná roketa.

Význam slova, termín, co je to Rukola? Definice výrazu, termínu Rukola. Co znamená odborný pojem Rukola z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Rukola? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Rukola patří do sekce Jídlo

Co znamená pojem Rukola? Definice slova, termínu z Wikipedie

Roketa setá je oblíbená listová zelenina hojně používána hlavně ve středozemní kuchyni, v poslední době se stává pod názvem rukola součásti zeleninových salátů a příloh k masitým pokrmům i v České republice. Mimo schopnosti působit příznivě na chuťové buňky má pro lidské tělo i další příznivé vlastnosti, obsahuje velké množství vitamínu C a má alkaloidy s účinky diuretickými a stimulujícími zažívání, v minulých staletích byla považována za účinné afrodisiakum.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: popis, termín, formulace, slovo, synonymum, význam slova, wiki, vysvětlení, význam pojmu, přesný výraz, heslo, Rukola, přesný význam, informace, co znamená

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Rukola? resp. co znamená Rukola? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rukola, odpověď na dotaz co je to Rukola?. Víte např. kdo to je Václav Klaus? Znáte a víte kdo je Vodník? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Rukola hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?