Co je to?
Definice výrazu, termínu Rukola. Co znamená odborný pojem Rukola z kategorie Jídlo?

Co je to Rukola? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Rukola

Rukola je listová zelenina typická hlavně pro středomořskou kuchyni. Je mírně nahořklá a dá se použít do salátů, na ozdobení těstovinových nebo masových pokrmů. Podobnou chuť a využití má zelenina zvaná roketa.


Co je to Rukola? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Rukola. Co znamená odborný pojem Rukola z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Rukola) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Rukola patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: heslo, terminologie, co je to Rukola?, přesný význam, terminus technicus, definice pojmu, význam pojmu, popis, slovo, vysvětlení, význam, lexikon, co znamená, wiki, pojem, synonymum, Jídlo, Jídlo


Pojem Rukola je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Rukola? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Roketa setá je oblíbená listová zelenina hojně používána hlavně ve středozemní kuchyni, v poslední době se stává pod názvem rukola součásti zeleninových salátů a příloh k masitým pokrmům i v České republice. Mimo schopnosti působit příznivě na chuťové buňky má pro lidské tělo i další příznivé vlastnosti, obsahuje velké množství vitamínu C a má alkaloidy s účinky diuretickými a stimulujícími zažívání, v minulých staletích byla považována za účinné afrodisiakum.

Zkuste zjistit více informací o slovu Rukola v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rukola ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Rukola na Google.cz

Zkusit najít slovo Rukola ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Rukola ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Rukola ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Rukola ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rukola například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Rukola? resp. jaká je definice termínu Rukola? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rukola, odpověď na dotaz co je to Rukola?. Víte např. kdo to je Anna Geislerová? Znáte a víte kdo je Kuřbuřt? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?