Co je to?
Definice odborného termínu, slova Řípa. Co znamená pojem Řípa z kategorie Jídlo?

Co je to Řípa? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Řípa?

Řípa nebo řepa je rostlinou pocházející z čeledi merlíkovitých (v biologii druh dvouděložných rostlin, jejichž semena mají dvě zárodečné dělohy pro množení, patří sem i špenát). Obecně se jedná o kořen této rostliny. Existuje mnoho druhů této rostliny, pěstuje se například cukrová řepa pro výrobu cukru, červená řepa pro zavařování, krmná řepa určená pro výkrm dobytka. V expresivních výrazech znamená hlavu člověka.

Význam slova, termín, co je to Řípa? Definice odborného termínu, slova Řípa. Co znamená pojem Řípa z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Řípa s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Řípa patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, heslo, termín, co znamená, význam pojmu, Jídlo, Řípa, význam, Jídlo, informace, pojem, synonymum, význam slova, slovník, formulace

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Řípa? resp. co znamená slovo Řípa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Řípa, odpověď na dotaz co je to Řípa?. Víte např. kdo to je Jan Patočka? Znáte a víte kdo je Priapos? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.