Co je to?
Definice odborného termínu, slova Řípa. Co znamená pojem Řípa z kategorie Jídlo?

Co je to Řípa? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Řípa

Řípa nebo řepa je rostlinou pocházející z čeledi merlíkovitých (v biologii druh dvouděložných rostlin, jejichž semena mají dvě zárodečné dělohy pro množení, patří sem i špenát). Obecně se jedná o kořen této rostliny. Existuje mnoho druhů této rostliny, pěstuje se například cukrová řepa pro výrobu cukru, červená řepa pro zavařování, krmná řepa určená pro výkrm dobytka. V expresivních výrazech znamená hlavu člověka.

Význam slova, termín, co je to Řípa? Definice odborného termínu, slova Řípa. Co znamená pojem Řípa z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Řípa? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Řípa je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: informace, popis, co znamená, přesný výraz, význam, definice, slovník, vysvětlení, Řípa, slovo, Jídlo, heslo, přesný význam, termín, co to je, význam pojmu

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Řípa? resp. co se skrývá pod slovem Řípa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Řípa, odpověď na dotaz co je to Řípa?. Víte např. kdo to je Ester Ledecká? Znáte a víte kdo je Priapos? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Řípa v jiné sekci než Jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.