Co je to?
Definice odborného termínu, slova Řípa. Co znamená pojem Řípa z kategorie Jídlo?

Co je to Řípa? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Řípa

Řípa nebo řepa je rostlinou pocházející z čeledi merlíkovitých (v biologii druh dvouděložných rostlin, jejichž semena mají dvě zárodečné dělohy pro množení, patří sem i špenát). Obecně se jedná o kořen této rostliny. Existuje mnoho druhů této rostliny, pěstuje se například cukrová řepa pro výrobu cukru, červená řepa pro zavařování, krmná řepa určená pro výkrm dobytka. V expresivních výrazech znamená hlavu člověka.

Význam slova, termín, co je to Řípa? Definice odborného termínu, slova Řípa. Co znamená pojem Řípa z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Řípa se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Řípa se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: heslo, Jídlo, význam pojmu, pojem, informace, Řípa, slovo, formulace, přesný výraz, význam, co znamená, význam slova, slovník, vysvětlení, co to je, Jídlo

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Řípa? resp. co to je Řípa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Řípa, odpověď na dotaz co je to Řípa?. Víte např. kdo to je Regent? Znáte a víte kdo je Priapos? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.