Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ragú. Co znamená odborný pojem Ragú z kategorie Jídlo?

Co je to Ragú? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Ragú?

Ragú je jídlo připravené z dušeného masa (vepřové, hovězí, kuřecí atd.) vnitřností a zeleniny (cibule, petržel, mrkev atd.). Konzumuje se s hustou pikantní omáčkou. Podává se jako předkrm.

Význam slova, termín, co je to Ragú? Výraz, termín, definice slova Ragú. Co znamená odborný pojem Ragú z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Ragú s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Ragú je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: heslo, formulace, popis, co znamená, význam pojmu, termín, slovník, Ragú, význam slova, slovo, vysvětlení, Jídlo, význam, definice, co to je, pojem

Co označuje termín Ragú? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Ragú je pokrm z nadrobno nakrájeného dušeného masa, vnitřností nebo výjimečně i zeleniny. Podává se s hustou pikantní omáčkou, která je výsledkem pomalého dušení. Podává se jako předkrm. Název ragú pochází ze staré francouzštiny, sloveso „ragoûter“ lze přeložit jako povzbudit či nadchnout chuť.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Ragú? resp. jaký je význam slova Ragú? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ragú, odpověď na dotaz co je to Ragú?. Víte např. kdo to je Pastor? Znáte a víte kdo je Karla Šlechtová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.