Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Punč. Co znamená pojem Punč z kategorie Jídlo?

Co to je Punč? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Punč

Punč je označení pro oblíbený sladký nápoj s obsahem ovocné šťávy. Nejčastěji punč obsahuje menší množství alkoholu (může v něm být víno nebo rum), ale existuje i nealkoholická verze. Pije se teplý. Punč je podobně jako svařené víno typickým vánočním nápojem.

Význam slova, termín, co je to Punč? Odborný termín, výraz, slovo Punč. Co znamená pojem Punč z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Punč? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Punč se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: slovník, význam, slovo, wiki, Jídlo, synonymum, Jídlo, definice, přesný význam, pojem, význam pojmu, formulace, heslo, Punč, vysvětlení, co to je

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Punč? resp. co to je Punč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Punč, odpověď na dotaz co je to Punč?. Víte např. kdo to je Speleolog? Znáte a víte kdo je Kokot? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.