Co je to?
Definice výrazu Praganda. Co znamená odborný pojem Praganda z kategorie Jídlo?

Co to je Praganda? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Praganda?

Praganda je obchodní název výrobku, uzenářské, řeznické dusitanové soli, která se používá k nakládání uzenin. Někdy je Praganga označována jako též jako rychlosůl. Složení Pragangy je: jedlá kamenná sůl 98 %, cukr, dusitan sodný maximálně 0,3 %, dextróza a škrobový sirup.

Význam slova, termín, co je to Praganda? Definice výrazu Praganda. Co znamená odborný pojem Praganda z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Praganda s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Praganda se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: pojem, informace, Praganda, přesný význam, synonymum, definice, slovník, vysvětlení, formulace, Jídlo, popis, wiki, co znamená, Praganda, Jídlo, slovo

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Praganda? resp. co označuje slovo Praganda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Praganda, odpověď na dotaz co je to Praganda?. Víte např. kdo to je Matěj Stropnický? Znáte a víte kdo je Děvka? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Praganda i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.