Co je to?
Odborný výraz, definice slova Piniové oříšky. Co znamená pojem Piniové oříšky z kategorie Jídlo?

Co je to Piniové oříšky? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Piniové oříšky?

Piniové oříšky jsou plodem borovice pinie. Jedná se o jedlá semena stromu, která se využívají jako pochutina. Je možné je pražit a využívá je zejména italská kuchyně. Pinie je neopadaný jehličnan s korunou připomínající tvarem rozevřený deštník. Dosahuje výšky 25 - 30 metrů a roste pouze v teplejších oblastech, protože nesnese mráz.


Co je to Piniové oříšky? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Piniové oříšky. Co znamená pojem Piniové oříšky z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Piniové oříšky) můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Piniové oříšky patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: popis, přesný význam, význam slova, Piniové oříšky, synonymum, definice, terminologie, odborný výraz, slovo, definice pojmu, co je to Piniové oříšky?, význam, lexikon, odborné názvosloví, informace, vysvětlení, heslo, Jídlo


Pojem Piniové oříšky je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Piniové oříšky

Hledat heslo Piniové oříšky ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Piniové oříšky ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Piniové oříšky na Youtube

Vyhledat termín Piniové oříšky na Google.cz

Najít termín Piniové oříšky ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Piniové oříšky ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Piniové oříšky například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Piniové oříšky? resp. co znamená Piniové oříšky? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Piniové oříšky, odpověď na dotaz co je to Piniové oříšky?. Víte např. kdo to je Baculka? Znáte a víte kdo je Alkoholik? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Piniové oříšky v jiné sekci než Jídlo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.