Co je to?
Definice výrazu Perkelt. Co znamená odborný pojem Perkelt z kategorie Jídlo?

Co to je Perkelt? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Perkelt?

Perkelt je masový pokrm pocházející z Maďarska. Připomíná guláš, ale obsahuje méně vody. Na přípravu perkeltu lze použít vepřové, hovězí, drůbeží nebo rybí maso. Perkelt se podává s přílohou (např. s rýží, noky nebo s tarhoňou).

Význam slova, termín, co je to Perkelt? Definice výrazu Perkelt. Co znamená odborný pojem Perkelt z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Perkelt? s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Perkelt je v sekci Jídlo

Klíčová slova: Perkelt, Jídlo, termín, co znamená, Jídlo, synonymum, vysvětlení, slovo, informace, popis, pojem, co to je, přesný výraz, Perkelt, význam slova, definice

Co označuje termín Perkelt? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Perkelt (maďarsky Pörkölt) je pokrm z masa, který pochází z Maďarska. Toto jídlo je podobné guláši, obsahuje však méně vody a podává se obvykle s přílohou (např. tarhoňa, noky, rýže). Může být připraven jak z hovězího nebo vepřového masa, tak třeba z kuřecího či rybího, případně z jejich směsi.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Perkelt? resp. jaký je přesný význam slova Perkelt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Perkelt, odpověď na dotaz co je to Perkelt?. Víte např. kdo to je Michal Tučný? Znáte a víte kdo je Keira Knightley? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.