Co je to?
Výraz, termín, definice slova Passata. Co znamená odborný pojem Passata z kategorie Jídlo?

Co je to Passata? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Passata

Passata je výrobek z rajčat. Jedná se o hustý protlak z pasírovaných rajčat určený k dochucování pokrmů. Hodně je využíván v italské kuchyni.

Význam slova, termín, co je to Passata? Výraz, termín, definice slova Passata. Co znamená odborný pojem Passata z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Passata? Pak se o ní podělte s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Passata patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: význam, termín, definice, slovo, vysvětlení, přesný význam, slovník, význam slova, heslo, Passata, pojem, formulace, význam pojmu, Jídlo, wiki, Passata

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Passata? resp. co přesně znamená slovo Passata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Passata, odpověď na dotaz co je to Passata?. Víte např. kdo to je Mick Jagger? Znáte a víte kdo je Karel Hynek Mácha? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.