Co je to?
Definice výrazu Pancetta. Co znamená odborný pojem Pancetta z kategorie Jídlo?

Co to je Pancetta? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Pancetta?

Pancetta je označení pro italskou, slovinskou a chorvatskou slaninu. Pancetta je často asociována pouze s Itálií, ale vyrábí se také ve Španělsku. Liší se podle různých regionů. Jedná se o druh slaniny připravovaný z nasoleného a okořeněného vepřového boku.
Pancetta se prodává nakrájená na tenké plátky nebo se krájí na kostičky, které dodávají chuť dalšímu jídlu. Patří mezi základní suroviny na přípravu těstovin carbonara.

Význam slova, termín, co je to Pancetta? Definice výrazu Pancetta. Co znamená odborný pojem Pancetta z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Pancetta? Potom se o definici podělte s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Pancetta se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: definice, co znamená, heslo, přesný výraz, význam slova, slovník, Jídlo, wiki, pojem, význam pojmu, Jídlo, co to je, synonymum, slovo, informace, vysvětlení

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Pancetta? resp. co se přesně ukrývá za slovem Pancetta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pancetta, odpověď na dotaz co je to Pancetta?. Víte např. kdo to je Petr Spálený? Znáte a víte kdo je Elf? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.