Co je to?
Definice odborného termínu, slova Oukrop. Co znamená pojem Oukrop z kategorie Jídlo?

Co je to Oukrop? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Oukrop

Oukrop je název pro tradiční polévku vyráběnou podle velmi snadného receptu - bylo potřeba nalámat tvrdý chléb, přidat drcený česnek, sůl a to vše zalít horkou vodou. V dnešní době existuje celá řada propracovanějších receptů zahrnujících bohatší přísady, ať už více druhů zeleniny, brambory nebo třeba vejce.

Význam slova, termín, co je to Oukrop? Definice odborného termínu, slova Oukrop. Co znamená pojem Oukrop z kategorie Jídlo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Oukrop sdílejte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Oukrop je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: definice, Oukrop, termín, význam pojmu, formulace, přesný výraz, slovník, Jídlo, Jídlo, význam slova, co to je, přesný význam, vysvětlení, Oukrop, pojem, heslo

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Oukrop? resp. jaká je definice slova Oukrop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Oukrop, odpověď na dotaz co je to Oukrop?. Víte např. kdo to je Popelka? Znáte a víte kdo je Sabina Slonková? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Oukrop i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.