Co je to?
Definice odborného termínu, slova Oukrop. Co znamená pojem Oukrop z kategorie Jídlo?

Co je to Oukrop? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Oukrop?

Oukrop je název pro tradiční polévku vyráběnou podle velmi snadného receptu - bylo potřeba nalámat tvrdý chléb, přidat drcený česnek, sůl a to vše zalít horkou vodou. V dnešní době existuje celá řada propracovanějších receptů zahrnujících bohatší přísady, ať už více druhů zeleniny, brambory nebo třeba vejce.


Co je to Oukrop? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Oukrop. Co znamená pojem Oukrop z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Oukrop? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Oukrop je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, synonymum, terminologie, co znamená, wiki, odborný výraz, vysvětlení, význam slova, co to je, Oukrop, lexikon, heslo, přesný výraz, slovník, odborné názvosloví, termín, terminus technicus


Pojem Oukrop je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít termín Oukrop ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Oukrop ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Oukrop ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Oukrop ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Oukrop na Google.cz

Hledat slovo Oukrop ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Oukrop například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Oukrop? resp. jaký je význam pojmu Oukrop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Oukrop, odpověď na dotaz co je to Oukrop?. Víte např. kdo to je Skaut? Znáte a víte kdo je Dyskalkulik? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.