Co je to?
Definice odborného termínu, slova Oukrop. Co znamená pojem Oukrop z kategorie Jídlo?

Co je to Oukrop? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Oukrop

Oukrop je název pro tradiční polévku vyráběnou podle velmi snadného receptu - bylo potřeba nalámat tvrdý chléb, přidat drcený česnek, sůl a to vše zalít horkou vodou. V dnešní době existuje celá řada propracovanějších receptů zahrnujících bohatší přísady, ať už více druhů zeleniny, brambory nebo třeba vejce.

Význam slova, termín, co je to Oukrop? Definice odborného termínu, slova Oukrop. Co znamená pojem Oukrop z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Oukrop? Potom se o definici podělte s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Oukrop se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, Oukrop, význam slova, Oukrop, popis, Jídlo, vysvětlení, heslo, význam, formulace, přesný výraz, synonymum, slovník, co to je, slovo

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Oukrop? resp. jaký je význam pojmu Oukrop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Oukrop, odpověď na dotaz co je to Oukrop?. Víte např. kdo to je Dylina? Znáte a víte kdo je Sabina Slonková? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.