Co je to?
Výraz, termín, definice slova Okroška. Co znamená odborný pojem Okroška z kategorie Jídlo?

Co je to Okroška? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Okroška?

Okroška je ruská polévka připravená z masa a zeleniny, která se servíruje za studena. Maso se používá vařené (hovězí nebo drůbeží), případně vařená ryba (nejlépe štika či treska). Ze zeleniny k hlavním přísadám patří brambory, řepa, mrkev, okurka nebo tuřín (v závislosti na konkrétním receptu) a jako koření slouží cibule, kopr, celer nebo petržel.

Význam slova, termín, co je to Okroška? Výraz, termín, definice slova Okroška. Co znamená odborný pojem Okroška z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Okroška? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Okroška je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: pojem, význam, heslo, přesný význam, synonymum, Jídlo, význam pojmu, Jídlo, Okroška, Okroška, termín, wiki, definice, informace, co to je, slovník

Co označuje termín Okroška? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Okroška je studená ruská polévka založená na kvasu. Hlavní přísadou je zelenina, která může být smíchána se studeným vařeným masem či rybou v poměru cca 1:1. V závislosti na tom může být okroška se zeleninou, s masem nebo s rybami.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Okroška? resp. co je to Okroška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Okroška, odpověď na dotaz co je to Okroška?. Víte např. kdo to je Outsider? Znáte a víte kdo je Konzul? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Okroška v jiné sekci než Jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.