Co je to?
Výraz, termín, definice slova Okroška. Co znamená odborný pojem Okroška z kategorie Jídlo?

Co je to Okroška? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Okroška?

Okroška je ruská polévka připravená z masa a zeleniny, která se servíruje za studena. Maso se používá vařené (hovězí nebo drůbeží), případně vařená ryba (nejlépe štika či treska). Ze zeleniny k hlavním přísadám patří brambory, řepa, mrkev, okurka nebo tuřín (v závislosti na konkrétním receptu) a jako koření slouží cibule, kopr, celer nebo petržel.

Význam slova, termín, co je to Okroška? Výraz, termín, definice slova Okroška. Co znamená odborný pojem Okroška z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Okroška s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Okroška se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: slovo, heslo, přesný výraz, význam slova, co znamená, Okroška, pojem, co to je, wiki, synonymum, vysvětlení, přesný význam, význam, formulace, Jídlo, Okroška

Wikipedie píše o slovu Okroška?

Okroška je studená ruská polévka založená na kvasu. Hlavní přísadou je zelenina, která může být smíchána se studeným vařeným masem či rybou v poměru cca 1:1. V závislosti na tom může být okroška se zeleninou, s masem nebo s rybami.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Okroška? resp. co přesně označuje termín Okroška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Okroška, odpověď na dotaz co je to Okroška?. Víte např. kdo to je Skopčák? Znáte a víte kdo je Konzul? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.