Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Nugát. Co znamená pojem Nugát z kategorie Jídlo?

Co to je Nugát? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Nugát?

Nugát je název cukrářské hmoty. Ta se tvoří z medu či cukru a pražených různých druhů oříšků nebo mandlí. Tyto suroviny jsou doplněny ještě dalšími ingrediencemi, nejčastěji slazeným ovocem. Nugát se často používá jako náplň do čokolád nebo bonbonů. Může mít podobu měkké hmoty nebo se z něj tvoří tvrdší plátek.
Barevné varianty jsou buď bílá hmota, nebo hnědá verze s karamelizovaným cukrem. V některých variantách může být přidávána čokoláda nebo větší podíl mandlí.

Význam slova, termín, co je to Nugát? Odborný termín, výraz, slovo Nugát. Co znamená pojem Nugát z kategorie Jídlo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Nugát je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: přesný význam, heslo, vysvětlení, pojem, význam pojmu, slovník, Nugát, Jídlo, co znamená, informace, formulace, co to je, přesný výraz, popis, význam, Nugát

Co označuje termín Nugát? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Nugát po česku je cukrářská hmota vytvořená z cukru nebo medu, pražených mandlí nebo oříšků (vlašský ořech, pistácie a lískový ořech jsou nejběžnější) a doplněná dalšími složkami (například kandovaným ovocem). Často se používá jako náplň bonbonů a čokolády.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Nugát? resp. jaká je definice slova Nugát? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nugát, odpověď na dotaz co je to Nugát?. Víte např. kdo to je Bílý kůň? Znáte a víte kdo je Tomáš Plekanec? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?