Co je to?
Výraz, termín, definice slova Musaka. Co znamená odborný pojem Musaka z kategorie Jídlo?

Co je to Musaka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Musaka

Musaka je název zapékaného pokrmu typického pro oblast Středomoří, Balkánu a Blízkého Východu. Proslulá je především řecká musaka. Jejím základem jsou vrstvy mletého masa, které bylo podušeno s česnekem, cibulkou, rajčaty, lilkem a zalito bešamelovou omáčkou. To vše se ve vrstvách naklade do zapékací misky a zapeče.
Musaka také může být zapečena s bramborovými plátky. Povrch lze posypat strouhankou a strouhaným sýrem. Musaka se vyskytuje v mnoha variantách. Setkat se můžete i s označením moussaka, musakka i musaca.

Význam slova, termín, co je to Musaka? Výraz, termín, definice slova Musaka. Co znamená odborný pojem Musaka z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Musaka můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Musaka je v sekci Jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, slovník, Musaka, význam slova, přesný výraz, Jídlo, definice, Musaka, význam, co to je, přesný význam, význam pojmu, heslo, slovo, synonymum

Co označuje termín Musaka? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Musaka je tradičním zapékaným pokrmem Balkánu a Blízkého Východu. Nejznámější variantou je musaka řecká, která se skládá z vrstev mletého masa, které je podušené s cibulí a česnekem, lilku, rajčat a bešamelové omáčky. Někdy se zapéká taky s plátky brambor. Varianty pokrmu se v různých oblastech liší.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Musaka? resp. co se přesně ukrývá za slovem Musaka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Musaka, odpověď na dotaz co je to Musaka?. Víte např. kdo to je Jirchář? Znáte a víte kdo je Wabi Daněk? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Musaka i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.