Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Mungo fazole. Co znamená pojem Mungo fazole z kategorie Jídlo?

Co to je Mungo fazole? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Mungo fazole?

Mungo fazole je semenem vigny zlaté neboli vigny mungo. Jde o rostlinu patřící do čeledi bobovitých, původem z Indie a rozšířenou také v Thajsku a Číně. Vigna je jednoletá a teplomilná, semena ve tvaru fazolek jsou zelená nebo červená. Hlavní přínos mungo fazole je v naklíčených výhoncích, které jsou bohatým zdrojem bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku, železa, draslíku a kyseliny listové.
Mungo fazole je možno kuchyňsky upravovat, nejčastěji vařením, při něm však přijdou o přidanou nutriční hodnotu. Ideálním způsobem konzumace je jejich syrová podoba – jako klíčky nebo alespoň namočené.

Význam slova, termín, co je to Mungo fazole? Odborný termín, výraz, slovo Mungo fazole. Co znamená pojem Mungo fazole z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Mungo fazole) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Mungo fazole patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pojem, termín, synonymum, přesný výraz, informace, přesný význam, význam slova, význam pojmu, co znamená, význam, Mungo fazole, Mungo fazole, slovník, Jídlo, popis, slovo

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Mungo fazole? resp. co znamená slovo Mungo fazole? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mungo fazole, odpověď na dotaz co je to Mungo fazole?. Víte např. kdo to je Parsifal? Znáte a víte kdo je Internista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Mungo fazole v jiné sekci než Jídlo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.