Co je to?
Definice výrazu Mlíčí. Co znamená odborný pojem Mlíčí z kategorie Jídlo?

Co to je Mlíčí? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Mlíčí?

Mlíčí je samčí pohlavní žláza u ryb. Např. mlíčí z vánočního kapra se používá jako přísada do rybí polévky nebo ho lze osmažit jako řízek, stejně jako maso. Samice mají v těle jikry, které se také dají použít do polévky.

Význam slova, termín, co je to Mlíčí? Definice výrazu Mlíčí. Co znamená odborný pojem Mlíčí z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Mlíčí sdílejte se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Mlíčí je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: formulace, termín, Mlíčí, vysvětlení, význam, slovník, význam pojmu, význam slova, slovo, Jídlo, Jídlo, přesný význam, přesný výraz, co znamená, wiki, Mlíčí

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Mlíčí?

Mlíčí je samčí pohlavní žláza a samčí pohlavní sekret ryb. 1 cm3 tohoto sekretu obsahuje až 20 mld. spermií. Jikry a mlíčí jako jídlo jsou na celém světě používány k přípravě mnohých pokrmů teplé i studené kuchyně. Celosvětově nejznámější pochoutka z jiker je tzv. kaviár, zpracované solené neoplozené jikry z jeseterovitých ryb. Velmi oblíbené jsou jikry k jídlu například v Japonsku, Koreji, Turecku, Řecku a mnoha dalších zemích. Stejně tak mlíčí je připravováno v ruské, sicilské nebo japonské kuchyni.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Mlíčí? resp. co znamená slovo Mlíčí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mlíčí, odpověď na dotaz co je to Mlíčí?. Víte např. kdo to je Miroslav Sládek? Znáte a víte kdo je Hater? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Mlíčí i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.