Co je to?
Definice odborného termínu, slova Miso pasta. Co znamená pojem Miso pasta z kategorie Jídlo?

Co je to Miso pasta? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Miso pasta

Miso pasta je pasta používaná k dochucení polévek, jídel z luštěnin, pomazánek, omáček, tradičních asijských jídel a podobně. Pochází z Japonska a získává se fermentací ze sójových bobů, rýže nebo mouky – ječné či pšeničné. Může mít různou barvu, např. žlutou, bílou nebo červenou i černou. Jednotlivé druhy se liší i délkou zrání a fermentací a mají různí názvy – Mugi, Chiro, Hatcho a další.
Miso pasta se přidává do jídla až na konci tepelné úpravy. Pasta se rozpouští ve vodě nebo vývaru. Při uchování na chladném místě vydrží i otevřená dlouhou dobu.

Význam slova, termín, co je to Miso pasta? Definice odborného termínu, slova Miso pasta. Co znamená pojem Miso pasta z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Miso pasta? s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Miso pasta je v sekci Jídlo

Klíčová slova: slovo, wiki, Jídlo, popis, formulace, přesný význam, Jídlo, Miso pasta, synonymum, definice, heslo, význam slova, význam pojmu, co znamená, slovník, přesný výraz

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Miso pasta? resp. jaký je význam slova Miso pasta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Miso pasta, odpověď na dotaz co je to Miso pasta?. Víte např. kdo to je Pedofil? Znáte a víte kdo je John Lennon? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.