Co je to?
Definice výrazu Mangold. Co znamená odborný pojem Mangold z kategorie Jídlo?

Co to je Mangold? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Mangold?

Mangold je druh zeleniny, který u nás není ani příliš známý, ani příliš využívaný. Jeho hlavní předností je zajímavá chuť a také obsah vitamínu C. Mangold je příbuzný řepy a řadí se mezi merlíkovité. Je znám již od dob starověkého Egypta, kdy byl hojně pěstován a šlechtěn.
Z mangoldu se využívají nejvíce řapíky, které je možno použít podobně jako chřest, z listů se dá připravit směs podobná špenátu nebo se dají nakrájet do salátu.

Význam slova, termín, co je to Mangold? Definice výrazu Mangold. Co znamená odborný pojem Mangold z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Mangold s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Mangold patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pojem, co znamená, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, Mangold, slovo, popis, co to je, Mangold, Jídlo, slovník, význam, význam slova, formulace, informace

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Mangold?

Mangold je zelenina pocházející původně ze Středomoří.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Mangold? resp. jaký je přesný význam slova Mangold? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mangold, odpověď na dotaz co je to Mangold?. Víte např. kdo to je Padlý anděl? Znáte a víte kdo je Drákula? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.