Co je to?
Definice výrazu Mangold. Co znamená odborný pojem Mangold z kategorie Jídlo?

Co to je Mangold? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Mangold?

Mangold je druh zeleniny, který u nás není ani příliš známý, ani příliš využívaný. Jeho hlavní předností je zajímavá chuť a také obsah vitamínu C. Mangold je příbuzný řepy a řadí se mezi merlíkovité. Je znám již od dob starověkého Egypta, kdy byl hojně pěstován a šlechtěn.
Z mangoldu se využívají nejvíce řapíky, které je možno použít podobně jako chřest, z listů se dá připravit směs podobná špenátu nebo se dají nakrájet do salátu.

Význam slova, termín, co je to Mangold? Definice výrazu Mangold. Co znamená odborný pojem Mangold z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mangold s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Mangold se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: heslo, informace, Jídlo, pojem, co to je, termín, formulace, význam slova, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, popis, co znamená, slovník, Mangold, Mangold

Co znamená pojem Mangold? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Mangold je zelenina pocházející původně ze Středomoří.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Mangold? resp. co znamená výraz Mangold? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mangold, odpověď na dotaz co je to Mangold?. Víte např. kdo to je Řezník? Znáte a víte kdo je Drákula? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Mangold i v jiných kategoriích (než Jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.