Co je to?
Definice odborného termínu, slova Maizena. Co znamená pojem Maizena z kategorie Jídlo?

Co je to Maizena? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Maizena?

Pod pojmem maizena se neskrývá nic jiného, než kukuřičná moučka. Její zvláštností je, že obsahuje větší množství škrobu, což určuje i oblast jejího využití v potravinářství. Jedná se především o výborné zahušťovadlo do polévek, případně omáček. Maizena je ideální také jako surovina pro přípravu pudinků nebo moučníků.
Maizena je historický obchodní název, se kterým se ještě i nyní můžete setkat ve velkém množství kuchařek.

Význam slova, termín, co je to Maizena? Definice odborného termínu, slova Maizena. Co znamená pojem Maizena z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Maizena? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Maizena patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: co to je, význam, pojem, slovník, termín, Jídlo, synonymum, přesný význam, význam pojmu, heslo, Jídlo, informace, Maizena, definice, wiki, význam slova

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Maizena? resp. co se přesně ukrývá za slovem Maizena? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Maizena, odpověď na dotaz co je to Maizena?. Víte např. kdo to je Modelka? Znáte a víte kdo je Homofob? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde