Co je to?
Definice výrazu, termínu Lasagne. Co znamená odborný pojem Lasagne z kategorie Jídlo?

Co je to Lasagne? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Lasagne

V Itálii patří mezi oblíbená jídla těstoviny všeho druhu. Jedním typem jsou i lasagne, které pocházejí z Boloně. Lasagne mají tvar širokých nudlí, polévají se různými druhy omáček, zapékají se nebo posypávají sýrem. Velice často se plní hovězím masem, kořením, rajčaty nebo speciální bešamelovou omáčkou. Existuje celá řada receptů na přípravů tohoto tradičního italského pokrmu.

Význam slova, termín, co je to Lasagne? Definice výrazu, termínu Lasagne. Co znamená odborný pojem Lasagne z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Lasagne se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: formulace, význam, co znamená, definice, význam slova, Lasagne, synonymum, wiki, přesný význam, termín, Lasagne, slovník, význam pojmu, Jídlo, popis, heslo

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Lasagne? resp. jaká je definice slova Lasagne? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lasagne, odpověď na dotaz co je to Lasagne?. Víte např. kdo to je Hoggy? Znáte a víte kdo je Jirka Král? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.