Co je to?
Definice výrazu, termínu Lasagne. Co znamená odborný pojem Lasagne z kategorie Jídlo?

Co je to Lasagne? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Lasagne

V Itálii patří mezi oblíbená jídla těstoviny všeho druhu. Jedním typem jsou i lasagne, které pocházejí z Boloně. Lasagne mají tvar širokých nudlí, polévají se různými druhy omáček, zapékají se nebo posypávají sýrem. Velice často se plní hovězím masem, kořením, rajčaty nebo speciální bešamelovou omáčkou. Existuje celá řada receptů na přípravů tohoto tradičního italského pokrmu.

Význam slova, termín, co je to Lasagne? Definice výrazu, termínu Lasagne. Co znamená odborný pojem Lasagne z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Lasagne můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Lasagne je v sekci Jídlo

Klíčová slova: termín, definice, synonymum, význam slova, formulace, přesný výraz, popis, informace, vysvětlení, Lasagne, Jídlo, co to je, wiki, Jídlo, Lasagne, slovník

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Lasagne? resp. co vlastně znamená slovo Lasagne? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lasagne, odpověď na dotaz co je to Lasagne?. Víte např. kdo to je Soumař? Znáte a víte kdo je Jirka Král? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Lasagne i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.