Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kulajda. Co znamená pojem Kulajda z kategorie Jídlo?

Co je to Kulajda? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kulajda

Kulajda je označení pro druh polévky. Existují různé recepty, ale všem je společné to, že se jedná o bílou polévku, do níž se přidává smetana, koření, kopr, někdy vajíčka, brambory či houby. Kulajda je hustá, konzistencí připomíná spíše omáčku. Je velmi chutná, ale je potřeba počítat s tím, že se nejedná zrovna o dietní pokrm.

Význam slova, termín, co je to Kulajda? Definice odborného termínu, slova Kulajda. Co znamená pojem Kulajda z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Kulajda je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, Kulajda, Jídlo, význam pojmu, vysvětlení, slovník, co znamená, význam slova, význam, synonymum, pojem, termín, Kulajda, slovo, přesný význam, co to je

Co označuje termín Kulajda? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Kulajda je typická bílá polévka, která se skládá z vody, smetany, koření, vajíčka, kopru a brambor. Typická je pro svoji vysokou hustotu, bílou barvu a charakteristickou chuť. Pro přípravu kulajdy neexistuje jednotný recept, který by byl univerzální. Vyskytuje se mnoho variant, které se odlišují kořením a dalšími přísadami přidávanými do polévky. Občas se kulajda pro svoji sytost podává jako samostatný hlavní chod místo předkrmu.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kulajda? resp. jaká je definice slova Kulajda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kulajda, odpověď na dotaz co je to Kulajda?. Víte např. kdo to je Arborista? Znáte a víte kdo je Jaroslav Seifert? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.