Co je to?
Definice výrazu, termínu Křemelina. Co znamená odborný pojem Křemelina z kategorie Jídlo?

Co je to Křemelina? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Křemelina

Křemelina neboli diatomit je název sypké horniny tvořené schránkami rozsivek a jílovitými minerály. Křemelina je zdrojem křemíku. Pokud je konzumována, přináší člověku mnoho pozitiv – je důležitým stavebním kamenem kostí a svalů, přispívá k pevnosti a pružnosti kůže, nehtů i vlasů, působí protizánětlivě.
Křemelina také chrání kůži před stárnutím a urychluje hojení ran. Ne každá křemelina je však vhodná k požívání. Ve světě se nachází mnoho ložisek křemeliny, jen některá však mají certifikaci pro konzumaci lidmi.

Význam slova, termín, co je to Křemelina? Definice výrazu, termínu Křemelina. Co znamená odborný pojem Křemelina z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Křemelina můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Křemelina je v sekci Jídlo

Klíčová slova: heslo, přesný význam, význam pojmu, co znamená, slovník, co to je, slovo, definice, termín, informace, vysvětlení, přesný výraz, formulace, synonymum, Křemelina, význam slova

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Křemelina? resp. jaký je význam pojmu Křemelina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Křemelina, odpověď na dotaz co je to Křemelina?. Víte např. kdo to je Alexandr Mitrofanov? Znáte a víte kdo je Rambo? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.