Co je to?
Definice výrazu, termínu Křemelina. Co znamená odborný pojem Křemelina z kategorie Jídlo?

Co je to Křemelina? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Křemelina

Křemelina neboli diatomit je název sypké horniny tvořené schránkami rozsivek a jílovitými minerály. Křemelina je zdrojem křemíku. Pokud je konzumována, přináší člověku mnoho pozitiv – je důležitým stavebním kamenem kostí a svalů, přispívá k pevnosti a pružnosti kůže, nehtů i vlasů, působí protizánětlivě.
Křemelina také chrání kůži před stárnutím a urychluje hojení ran. Ne každá křemelina je však vhodná k požívání. Ve světě se nachází mnoho ložisek křemeliny, jen některá však mají certifikaci pro konzumaci lidmi.

Význam slova, termín, co je to Křemelina? Definice výrazu, termínu Křemelina. Co znamená odborný pojem Křemelina z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Křemelina se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: popis, slovník, wiki, co to je, význam slova, přesný výraz, heslo, termín, vysvětlení, Jídlo, formulace, co znamená, definice, význam pojmu, přesný význam, Jídlo

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Křemelina? resp. jaká je definice termínu Křemelina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Křemelina, odpověď na dotaz co je to Křemelina?. Víte např. kdo to je Uvaděč? Znáte a víte kdo je Rambo? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.