Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kontinentální snídaně. Co znamená pojem Kontinentální snídaně z kategorie Jídlo?

Co to je Kontinentální snídaně? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kontinentální snídaně?

Kontinentální snídaně je jeden z častých druhů snídaní, které nabízejí hotely a ubytovací zařízení. Kontinentální snídaně má ustálené složení – základem je chléb nebo pečivo, může se jednat o různé druhy. Pečivo a chléb jsou doplněny o máslo nebo rostlinný tuk, marmeládu či med. Jako nápoje se podávají čaj a káva.
V nabídce bývá i rozšířená kontinentální snídaně, která dává více možností výběru již zmíněných potravin a je doplněna o studené nápoje, sýry nebo uzeniny.

Význam slova, termín, co je to Kontinentální snídaně? Odborný termín, výraz, slovo Kontinentální snídaně. Co znamená pojem Kontinentální snídaně z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Kontinentální snídaně sdílejte s přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kontinentální snídaně je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Kontinentální snídaně, význam pojmu, definice, co to je, vysvětlení, význam, slovo, synonymum, Jídlo, informace, Jídlo, slovník, pojem, formulace, přesný výraz, přesný význam

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Kontinentální snídaně? resp. jaký je význam slova Kontinentální snídaně? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontinentální snídaně, odpověď na dotaz co je to Kontinentální snídaně?. Víte např. kdo to je Asistent pedagoga? Znáte a víte kdo je Halle Berry? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.