Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kokotka. Co znamená pojem Kokotka z kategorie Jídlo?

Co to je Kokotka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Kokotka?

Kokotka je poněkud bizarně znějící název pro zapékací misku s víčkem. Je to počeštěná zkomolenina francouzského výrazu "cocotte", což znamená kastrol. Kokotka se dá využít pro přípravu celé řady pokrmů pomocí dušení, gratinování nebo flambování.

Význam slova, termín, co je to Kokotka? Odborný termín, výraz, slovo Kokotka. Co znamená pojem Kokotka z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kokotka se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: synonymum, slovo, význam, slovník, vysvětlení, definice, formulace, co znamená, význam slova, přesný výraz, heslo, Kokotka, Jídlo, co to je, termín, Kokotka

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Kokotka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Kokotka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kokotka, odpověď na dotaz co je to Kokotka?. Víte např. kdo to je Reverend? Znáte a víte kdo je Hana Hegerová? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.