Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kokotka. Co znamená pojem Kokotka z kategorie Jídlo?

Co to je Kokotka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kokotka?

Kokotka je poněkud bizarně znějící název pro zapékací misku s víčkem. Je to počeštěná zkomolenina francouzského výrazu "cocotte", což znamená kastrol. Kokotka se dá využít pro přípravu celé řady pokrmů pomocí dušení, gratinování nebo flambování.

Význam slova, termín, co je to Kokotka? Odborný termín, výraz, slovo Kokotka. Co znamená pojem Kokotka z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Kokotka s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Kokotka je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam slova, definice, heslo, Jídlo, wiki, popis, slovo, informace, slovník, přesný význam, přesný výraz, co to je, Jídlo, Kokotka, vysvětlení, co znamená

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Kokotka? resp. jaký je význam slova Kokotka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kokotka, odpověď na dotaz co je to Kokotka?. Víte např. kdo to je Alchymista? Znáte a víte kdo je Hana Hegerová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.